Diskuzní fórum

V této kategorii nejsou žádné produkty.

Diskusní téma: Diskuzní fórum

Datum 29.01.2012

Vložil Karin

Titulek Kanekalon (pseudodready)

Odpovědět

dobry den ,
chtela bych se zeptat jaky kanekalon mi doporucite na pseudodready? A na kolik asi priblizne vyjde balicek copku ? mam dost huste a dlouhe vlasy :) bylo by mozno mi na meil poslat jak balicek vypada ? moc dekuji za odpoved
muj email : karin.paciorkova@seznam.cz

Datum 13.02.2013

Vložil Lenka Kovářová

Titulek Re: Kanekalon (pseudodready)

Odpovědět

Dobrý den
Na pseudodredy potřebujete cca 10 balíčků.
Na rastacopánky cca 100-140ks 4 balíčky.
Fotografie balíčků a aktuální ceny najdete na www.vlasy-king.cz

Datum 27.05.2011

Vložil Dana Š.

Titulek Copánky

Odpovědět

Dobrý den. Kamarádka mi napletla do mých vlasů chemlonové copánky..Copánky u kořínků upevňovala lakem na vlasy. Po měsíci jsem si copánky sundala, protože vlasy u kořínků se mi zdredovaly. Prosím o odpověď, zda-li existuje možnost odstraňení dredů,bez ustřihnutí.. Děkuji předem a doufám, že odpověď bude kladná :(((

Datum 18.01.2011

Vložil Hanka H.

Titulek Gramáž pramenů

Odpovědět

Dobrý den. Zajímalo by mě jak se pohybuje gramáž za pramen u luxusních blond vlasů při délce 35-40cm. A také o jaké vlasy se vlastně jedná, odkud jsou. Předem děkuji za odpověď.

Datum 25.01.2011

Vložil Denisa D.

Titulek Re: Gramáž pramenů

Odpovědět

Ahoj Hanko. Nevím jakou má gramáž 35-40, ale já si je kupuji v délce 55cm a jsou dobré. Mám je půl roku a jsou stále takové živé a barva také pěkná. Doporučuji na microring. Snad jsem pomohla. Denisa D.

Datum 25.01.2011

Vložil Hanka H.

Titulek Re: Re: Gramáž pramenů

Odpovědět

No tak trochu. Mi se jedná o to kolik pramenů si mám kopupit a jestli má pramen 0,5gramů tak je to k ničemu a akorát tak na "převázání" nebo jak se to říká:D Ono tu celkově nikde není vedene kolik co váží až na ty culíky.

Datum 28.01.2011

Vložil Denisa D.

Titulek Re: Re: Re: Gramáž pramenů

Odpovědět

No ty 55cm maji 0.7g, takže kratší budou mít gramáž menší. Ale po umytí ty vlasy naberou více na objemu. Já si dávám 130pramenů a je to až až.. Dnes si budu objednávat další po půl roce. Pani je navíc vstřícná, takže jsem si je předem v Praze mohla ošahat když tu byla na školení a pak mi je poslala. Stačí se domluvit :)